![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Litografier / Serigrafier 10123307
*
nr 1012 3307
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafier, 3 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), EA-upplaga, bladets mått: 67x48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 januari 2016
kl 18:42:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/1 18:25:36
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga litografier serigrafier
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4237 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:56
-
4236 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:16
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:51
-
4049 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Kungsträd..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:40
*
Marcel Strüwer-van Zuylen
nr 1012 3307
Marcel Strüwer-van Zuylen
(f. 1969)
Serigrafier, 3 st, Marcel Strüwer-van Zuylen (f. 1969), EA-upplaga, bladets mått: 67x48
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 januari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/1 18:25:36 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ea-upplaga litografier serigrafier
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4237 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:56
-
4236 Färglitografi
Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:16 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:51 -
4049 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Kungsträd..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:40